+90 532 283 02 69

SİTE KULLANIM KOŞULLARI


www.ipekbocegioyuncak.com web sitesine hoşgeldiniz. Bu site İpek Böceği Oyuncak - Logfar A.Ş.'ne aittir. Site içeriği, "olduğu gibi" (“as is”) ve "mevcut olduğu sürece" (“as available”) esasına dayanarak verilmiştir. Bu sitedeki bilgiler, yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir . İpekböceği Oyuncak, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını ya da yazılımınız veya donanımınızla uyumlu olduğunu garanti etmez. İpekböceği Oyuncak, site sayfalarını dilediği zaman güncelleme, değiştirme ya da erişime kapatma hakkını saklı tutar.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri, uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

E-posta vb bir araçla İpekböceği Oyuncak’a bir malzeme gönderdiğinizde, malzemenin yasa dışı ya da yayına uygun olmayan hiç bir öge içermeyeceğini, virüs vb kirletici ve yokedici unsurlara karşı elinizden gelen önlemleri alacağınızı ve malzemenin sahibi olduğunuzu ya da malzemeyi İpekböceği Oyuncak’a vermeye yetkili olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Bu sitede İpekböceği Oyuncak Web Sitesi kullanım koşullarının geçerli olmadığı diğer web sitelerine bağlantılar veya atıflar bulunabilir. İpekböceği Oyuncak’a ait olmayan bir web sitesine yapılmış bir bağlantı, İpekböceği Oyuncak’ın bu web sitesinin içeriğini veya kullanımını onayladığı ya da bunlara ilişkin herhangi bir sorumluluk aldığı anlamına gelmez.

İpekböceği Oyuncak, bu sitenin kullanılması nedeniyle ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da dolaysız, arızi veya özel zarardan, kayıptan veya kesintiden sorumlu değildir.

İpekböceği Oyuncak, bu koşulları istediği zaman, önceden haber vermeksizin değiştirebilir.